Здраво

Пиратите од Карибите : Одмаздата на SALAZAR стриминг

Пиратите од Карибите : Одмаздата на SALAZAR стриминг

Пиратите од Карибите : Одмаздата на SALAZAR Преземете fr DVDRip VF Целиот филмПиратите од Карибите : Одмаздата на SALAZAR стриминг

 

📅 Датум на издавање : 24 повеќе 2017 📅
📺 на : Јоаким Rønning, Еспен Сандберг 📺
🎦жанр : акција, авантура, фантастична, комедија 🎦
🇺🇸националности : американски, 🇺🇸

медиумите-04-09-88-2017

Пиратите од Карибите : Одмаздата на SALAZAR стриминг

Филмот Пиратите од Карибите : Одмаздата на SALAZAR во најдобар квалитет 1080p. Сега на располагање целосно на француски и бесплатно поглед како прв видео. директно од филм преземете целосно бесплатно и да ја посетите нашата веб страница за повеќе .récent предвидени видео содржини на дневна основа и се приклучат на нашите гледачи. Симнете ја најновата секојдневно видеа на интернет.

Корисни информации за филмот, кликнете тука

 

Синопсис

Злогласниот Капетан Салазар (Хавиер Бардем) и духот пирати слики екипажот се измолкнува на триаголникот на ѓаволот и вети дека ќе се одмазди на сите пирати. Неизбежниот фрустрација се обидува да се спречи Џек Спероу (Џони Деп). командантот “црн бисер ” застанува на едно патување да се најде на Посејдон Trident, мистична артефакт кој им дава моќ на морето, и го користат во борбата против Салазар.


Пиратите од Карибите : Одмаздата на SALAZAR стриминг

Пиратите од Карибите : Одмаздата на SALAZAR стриминг

Пиратите од Карибите : Одмаздата на SALAZAR стриминг 

стриминг


 

 

категории:

акција, авантура, комедија, фантастична