Përshëndetje

Pirates e Karaibe : Hakmarrja e SALAZAR streaming

Pirates e Karaibe : Hakmarrja e SALAZAR streaming

Pirates e Karaibe : Hakmarrja e Salazar Shkarko fr DVDRip VF film të plotëPirates e Karaibe : Hakmarrja e SALAZAR streaming

 

📅 Release Date : 24 më shumë 2017 📅
📺 të : Joachim Rønning, Espen Sandberg 📺
🎦gjini : veprim, aventurë, fantastik, komedi 🎦
🇺🇸kombësive : amerikan, 🇺🇸

media-04-09-88-2017

Pirates e Karaibe : Hakmarrja e SALAZAR streaming

Film Pirates e Karaibe : Hakmarrja e Salazar në cilësinë e 1080p më të mirë. Tani në dispozicion tërësisht në funksion frëngjisht dhe plotësisht të lirë, si video e parë. direkt nga filmi shkarko plotësisht falas dhe të vizitoni faqen tonë të internetit për më shumë .récent dhënë video-përmbajtje në baza ditore dhe të bashkohet me shikuesit tanë. Shkarko videot më të fundit të përditshme në Web.

informacion të dobishëm rreth filmit, klikoni këtu

 

përmbledhje

Famëkeq Captain Salazar (Javier Bardem) dhe piratët fantazmë fotografi ekuipazhit shpëton trekëndëshin e djallit dhe zotohet hak mbi të gjithë piratët. Frustrimi pashmangshme duke u përpjekur për të parandaluar Jack Sparrow (Johnny Depp). komandanti “perla e zezë ” embarks në një udhëtim për të gjetur Trident Poseidoni së, një Objekti mistike që i jep pushtet mbi det, dhe e përdorin atë në luftën kundër Salazar.


Pirates e Karaibe : Hakmarrja e SALAZAR streaming

Pirates e Karaibe : Hakmarrja e SALAZAR streaming

Pirates e Karaibe : Hakmarrja e SALAZAR streaming 

me kullim


 

 

Kategoritë:

veprim, aventurë, komedi, fantastik